ششمین جشنواره مسابقات آرایشگری

ششمین جشنواره مسابقات آرایشگری

ششمین جشنواره مسابقات آرایشگری

برگزاری ششمین جشنواره ومسابقات آزاد پیرایش مردانه در آموزش فنی و حرفه ای استان تهران
حمیدرضا خانپور مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران از برگزاری ششمین جشنواره و مسابقات آزاد پیرایش مردانه همزمان با سی و ششمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران، خانپور هدف از برگزاری جشنواره را حمایت از نخبگان مهارتی رشته پیرایش مردانه و ایجاد بسترهای مناسب جهت معرفی این شغل عنوان نمود و افزود: شناسایی شاخص‌های اشتغال وتوسعه فضای کسب و کار و معرفی مشاغل زودبازده از مباحث مهم برگزاری جشنواره ها و گذرهای مهارتی می باشند.

وی پیرایشگری را یکی از رشته های اشتغالزا در کشور دانست و اظهار داشت: این جشنواره جوانان و آحاد مردم ضمن مشاوره و هدایت شغلی با طراحی مدل موی ایرانی با هویت فرهنگ ایران آشنا خواهند شد.

مدیرکل استان تهران با اشاره به همزمانی برگزاری این جشنواره با ایام ا.. دهه فجر، افزود: کارآموزان رشته پیرایش مردانه سراسر استان تهران که موفق به دریافت گواهینامه مهارت رشته مذکور شده اند می توانند در این دوره مسابقات آزاد و جشنواره مهارتی شرکت نمایند.

خانپور از علاقمندان خواست برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های علی عابدی ۰۹۱۲۵۱۲۹۱۲۸ و رامین لطفی ۰۹۱۲۳۲۳۹۸۱۴ دبیرخانه جشنواره تماس حاصل نمایند و دبیرخانه جشنواره به نشانی: نازی آباد،خیابان شیر محمدی ،ضلع شمالی پارک سردار جنگل ،روبروی بیمارستان امیر المومنین آماده ثبت نام از علاقمندان می باشد..

ششمین جشنواره مسابقات آرایشگری

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید